پرداخت تسهیلات مسکن به بازنشستگان تامین اجتماعی

مدیرعامل بانک رفاه کارگران در دیدار با هیأت مدیره کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: پرداخت تسهیلات مسکن به بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی فاقد مسکن در اولویت قرار دارد.

به گزارش ایمنا، اسماعیل لله‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در دیدار با هیأت مدیره کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی اظهار کرد: در سال جدید با توجه به سهمیه‌ای که برای این بانک در قانون بودجه در نظر گرفته شده است، پرداخت تسهیلات مسکن به بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی فاقد مسکن در اولویت قرار دارد.

وی افزود: با برنامه‌ریزی اولیه، قرار است وزارت مسکن و شهرسازی، زمین مورد نیاز را تأمین کند و بانک رفاه کارگران نیز با همراهی و کمک سازمان تأمین اجتماعی، تسهیلات به بازنشستگان فاقد مسکن پرداخت کند تا این افراد بتوانند نسبت به تهیه مسکن مورد نیاز خود اقدام کنند.

به گفته مدیر عامل بانک رفاه کارگران، در سال گذشته مبلغ تسهیلات قرض‌الحسنه به این گروه از مشتریان از ۲۳۰ میلیارد به ۲,۲۳۰ میلیارد تومان افزایش یافت و با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم حفظ سلامتی آن‌ها، ۳۳۰ هزار فقره تسهیلات به صورت غیرحضوری و حضوری پرداخت شد.

منبع: فارس

کد خبر 487918

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • IR ۰۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۴
  0 0
  به ماوام مسکن بدین مستاجریم
 • حمید اسمعیلی IR ۲۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۴
  0 0
  کار خوبی هست در این شرایط اقتصادی نیاز هست که بازنشستگان تامین اجتماعی حمایت شوند