تاکید بر ایمن‌سازی مسیر کندرو بزرگراه شهید محلاتی

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران درخصوص لزوم توجه به ایمن سازی لاین کندرو اتوبان شهید محلاتی به گیلکی جنوبی در محله عارف به شهرداری تذکر داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مجید فراهانی در جلسه امروز (یکشنبه) شورای شهر تهران اظهار کرد: شورایاران همراهان بینا و هوشمند شورای شهر در رصد تحولات و نیازهای محلات و روشنگر نقاط ضعف عملکرد مدیریت شهری در اداره محلات شهر هستند، هر جا از توان و ظرفیت شورایاران استفاده شده است ما شاهد بالندگی و رشد هستیم و هر جا که به بهانه‌های مختلف به شورایاران کم توجهی شده است ما شاهد خمودگی روزمرگی و گزارش عملکردهای شعاری بدون عمل هستیم.

وی افزود: چند روز پیش در اینستاگرام شاهد انتشار تصاویری از سانحه تصادف یک دستگاه موتور سیکلت در یکی از معابر منطقه ۱۴ شهرداری تهران بودم که توسط یکی از شورایاران منتشر شده بود. این شورایار با ذکر مشکلات و نواقصی که منجر به این حادثه شده و گذشت یک سال از درخواست کتبی شهروندان محله عارف در این رابطه از شهرداری منطقه که منجر به اقدام جدی نشده نوشته بود

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران ادامه داد: برابر گزارش این شورایار، در مسیر کندرو بزرگراه شهید محلاتی به گیلکی جنوبی ما شاهد فقدان به سرعتگیر در علائم ترافیکی - روشنایی لازم در شب بودیم.

وی تاکید کرد: بر همین اساس و با توجه به اهمیت موضوع، درباره «لزوم توجه به ایمن سازی لاین کندرو اتوبان شهید محلاتی به گیلکی جنوبی در محله عارف» به شهرداری تهران تذکر می‌دهم، انتظار دارم شهرداری بیش از پیش به مساله ایمنی معابر در سطح شهر توجه کند.

کد خبر 487770

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.