دوره‌های آموزشی هیات‌های نظارت بر شوراها تا قبل انتخابات ادامه دارد

برگزاری دوره‌های آموزشی اعضای هیات‌های نظارت شوراها که به علت شرایط ناشی از همه‌گیری کرونا و نیز با هدف صرفه‌جویی در منابع مالی به صورت وبینار و مجازی از اول اسفند ماه ۱۳۹۹ آغاز شده و تا قبل از موعد برگزاری انتخابات ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور، دبیرخانه دائمی این هیئت برنامه جامع آموزش هیئت‌های عالی نظارت استان را در قالب جزوه آموزشی تدوین و توزیع کرد.

این جزوه آموزشی با سه عنوان «وظایف هیئت‌های نظارت در بررسی صلاحیت داوطلبان»، «وظایف هیئت‌های نظارت در رسیدگی به پرونده‌های انتخاباتی» و نیز «وظایف ناظران و بازرسان در ایام برگزاری انتخابات» تهیه شده است.

برگزاری دوره‌های آموزشی اعضای هیئت‌های نظارت نیز که به علت شرایط ناشی از همه‌گیری کرونا و نیز با هدف صرفه‌جویی در منابع مالی به صورت وبینار و مجازی است از اول اسفند ماه ۱۳۹۹ آغاز شده و تا قبل از موعد برگزاری انتخابات ادامه خواهد داشت.

دوره‌های در حال برگزاری از سوی دبیرخانه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات به صورت وبینارهای جداگانه برای اعضای هیئت‌های نظارت در استان‌های سی و یک گانه کشور و در سه مرحله «آموزش هیئت‌های نظارت شهرستان و بخش»، «آموزش هیئت‌های نظارت در چگونگی رسیدگی به پرونده‌های انتخاباتی» و «آموزش ناظران و بازرسان در ایام انتخابات» طرح‌ریزی شده است.

کد خبر 487471

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.