برنامه های شهرداری بندرعباس در ایام ماه مبارک رمضان

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان با عنوان" نسیم همدلی" در بندرعباس خبر داد.

حامد رضوانی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در فعالیت‌های این ماه بیشتر بر برگزاری مسابقات قرآنی و استفاده از توان مشارکتی کانون‌های مردمی تاکید شده است.

وی ادامه داد: رمضان ماه پربرکت و ضیافت الهی است که باید با تصحیح در رفتار و کردار خود بتوانیم در راه تقرب الهی و خدمت هرچه بیشتر به شهروندان گام برداریم.

رضوانی تصریح کرد: مسابقات موبایلی مقاومت با محوریت شهید قاسم سلیمانی ویژه قدس، مسابقه مکبری و موذنی، مسابقه نقاشی ویژه قدس، مسابقه عکس از نماز جماعت خانوادگی قرآن خوانی- تهیه بسته‌های کمک مومنانه- نیایش‌های رمضان، مسابقه کتبی میلاد امام حسن (ع) و اهدا جوایز به فرزندان پرسنل شهرداری با نام حسن و القاب امام حسن (ع) بخشی از این برنامه‌ها است.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس ادامه داد: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس از این فرصت ماه مبارک رمضان برای زمینه‌سازی و گسترش آموزه‌های شهروندی متناسب با آموزه‌های دینی در جامعه استفاده خواهد کرد.

وی اضافه کرد: تولید مناجات، برگزاری مسابقه تلاوت یک دقیقه‌ای، مسابقه کتاب و کتابخوانی، کارگاه آموزشی تولید پوستر با همکاری مؤسسه سراج، شب شعر رمضان، ساخت کلیپ عید فطر از دیگر ویژه برنامه‌های سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس است.

رضوانی خاطرنشان کرد: جشنواره کله گنجشکی رمضان من با موضوع خاطره گویی، کلیپ صوتی و تصویری و انشا، جشنواره سفره‌های آسمانی (ارسال عکس و فیلم از سفره‌های افطار و سحری)، بازی موبایلی موضوع دینی ارسال عکس از رکورد، جشنواره ستاره سوم (جشن خانگی میلاد امام حسن (ع) ارسال فیلم و عکس، ساخت تیزر میلاد امام حسن (ع)، ساخت کلیپ کمک‌های مومنانه بخش دیگری از برنامه‌های ماه رمضان این سازمان است.

وی گفت: علاوه بر برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی مختلف در محلات بندرعباس برنامه‌های ورزشی این سازمان نیز به شکل ویژه در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود که از اهم آن‌ها برگزاری مسابقه فوتسال آقایان و مسابقه پرتاب آزاد پنالتی آقایان و بانوان در بندرعباس است.

کد خبر 486738

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.