نگران سلامتی بازیکنان در هتل هستیم/ شرایط برای رسیدن به سومین فینال مهیاست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کرونا مشکلاتی داشتیم؛ اما نگرانی فعلی‌مان بحث سلامتی بازیکنان در هتل‌مان است.

به گزارش ایمنا، در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس مقابل الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا اظهاراتی به شرح زیر انجام داد:

*جسارت و شهامت هند برای میزبانی قابل تحسین است، اما از مسئولان AFC برای حفظ سلامتی بازیکنان، مربیان و تمام مسئولان برگزاری مسابقات انتظار بیشتری داشتیم و می‌خواستیم امکانات بیشتری فراهم شود.

* شرایط خوبی داریم و تیم از لحاظ آمادگی در وضعیت خوبی قرار گرفته است.

*انتظار داشتیم دو جلسه تمرینی در شهر گوا هند داشته باشیم، اما متأسفانه انجام نشد. شاید از این لحاظ عقب باشیم؛ اما بازیکنان ما ثابت کرده اند مرد روزهای سخت هستند و در بدترین و سخت‌ترین شرایط می‌توانند انتظارات هواداران که همیشه زیاد بوده برآورده کنند.

*شاید باید بدانیم روزهای سختی در انتظارمان است و با سرسختی زیاد باید این روزها را سپری کنیم و اینکه از حضور در هند خوشحال هستیم؛ اما انتظار بیشتری از میزبانی شهر گوآ داشتیم.

*تیم پر هواداری هستیم که حدود ۵۰-۴۰ میلیون هوادار در ایران دارد. همین تعداد هواداران سبب ایجاد انگیزه می‌شود. در پرسپولیس نسل جنگنده و با روحیه‌ای از بازیکنان وجود دارند که نقطه قوت تیم ما همین بازیکنان و هواداران هستند.

* شرایط برای رسیدن به سومین فینال در چند سال اخیر مهیا است و بازیکنانم انگیزه خیلی زیادی برای رسیدن به دیدار نهایی دارند. با گذشتن از تمام سختی‌های پیش رو و با روحیه خوب می‌توانیم حضور در سومین فینال را هم تجربه کنیم.

*فکر می‌کنم اصلی‌ترین هدف ما در حال حاضر صعود از گروه است. البته این کار آسان نیست، زیرا تمام تیم‌های حاضر در گروه شانس دارند به مرحله بالاتر بروند. کار ما سخت است، زیرا حریفان آمادگی زیاد و امکانات خیلی خوبی دارند. ما هم با شرایط خوبی به هند آمده‌ایم و آماده هستیم. امیدواریم با انجام دادن بازی‌های خوب به عنوان سرگروه بالا برویم.

* اولین حریف ما الوحده امارات است و تمرکزمان روی همین تیم است، اما وقتی گوا توانسته تا این مرحله بالا بیاید، کار بزرگی انجام داده و قطعاً آن‌ها هم انگیزه‌های خیلی خوبی برای رقابت با تیم‌های دیگر دارند. فکر نمی‌کنم حریف ساده‌ای باشد و تیم سخت‌کوشی است. قطعاً کیفیت خوبی داشته که به این مرحله رسیده است.

* یکی دو بازیکن داشتیم که متأسفانه آنها را از دست دادیم، البته احتمال دارد بار دیگر به تیم اضافه شوند. باید منتظر باشیم و ببینیم وضعیت آن‌ها به چه شکلی است.

* کرونا مشکلاتی داشتیم؛ اما نگرانی فعلی‌مان بحث سلامتی بازیکنان در هتل‌مان است. انتظار داشتیم نسبت به سلامتی بازیکنان، مربیان و برگزارکنندگان مسابقات حساسیت بیشتری وجود داشته باشد، اما چنین موضوعی خیلی کم است. در هتل حباب پزشکی نداریم و از این بابت خیلی نگرانی نداریم.

منبع: میزان
کد خبر 486620

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.