پایان راه فیلم «محمدرضا فروتن» با یک میلیارد تومان فروش

آثار سینمایی کشور در فروردین ماه ۱۴۰۰ و پیش از تعطیلات موج چهارم بیماری کرونا با استقبال‌های متفاوتی روبه‌رو شدند، در این میان فیلم سینمایی «آقای سانسور» پس از پایان اکران فیزیکی و آنلاین و بعد از گذشت ۲۵ هفته با فروشی معادل یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به کار خود پایان داد.

به گزارش ایمنا، سینماهای سراسر کشور از اسفندماه گذشته با تعطیلی سالن‌ها به دلیل شیوع بیماری کرونا وضع ناگواری را تجربه کردند، اما بعد از گذشت این زمان، هشت فیلم آغازگر راه سینما در سال ۱۴۰۰ و همزمان با بازگشایی سالن‌های تماشای فیلم هستند.

فیلم‌های بسیاری پس از بازگشایی سینماها اکران شد، اما هیچ یک نتوانست به فروش خوبی دست پیدا کند، از سویی با شروع موج چهارم کرونا بار دیگر سالن‌های سینما بسته شد تا اندک فروشی که نصیب سینماگران می‌شد نیز از بین برود.

در این میان آثاری نیز بود که در فاصله بین دو تعطیلی اکران شد، آثاری که نتوانست مخاطب زیادی را به خود جذب کند، فیلم سینمایی "آقای سانسور" با بازی محمدرضا فروتن نخستین فیلم اکران پاییزه بود که از هفته آخر شهریور وارد چرخه اکران شد.

حواشی اخیر مربوط به "محمدرضا فروتن" شاید امیدی برای فیلمساز و تهیه کننده اثر بود تا بتوانند با کمک آن فروش خوبی را تجربه کنند، اما این اتفاق نیز نتوانست مردم را برای حضور در سالن سینما راضی کند.

"آقای سانسور" فیلمی کمدی است که به‌نظر می‌رسید در چنین شرایطی با توجه به ترکیب بازیگران و فضای فیلم، بتواند در جهت جذب مخاطب و رونق گیشه موفق عمل کند. فیلم سینمایی «آقای سانسور» با بازی محمدرضا فروتن و بهرام افشاری با وجود موقعیت کمدی خود در دو ماهی که در سینماهای کشور اکران شد تنها به فروشی معادل ۵۰۰ میلیون تومان دست یافت.

محمدرضا فروتن که پیش از این چند تجربه موفق کمدی در کارنامه خود داشته در این فیلم کنار بهرام افشاری بازیگر مطرح سینمای کمدی قرار گرفته است. ترکیبی که در نوع خود جالب توجه است.

به جز محمدرضا فروتن و بهرام افشاری بازیگران دیگری، چون بهاره رهنما، بهنوش بختیاری، امید روحانی، محمود پاک‌نیت، گیتی قاسمی، امیر کربلایی‌زاده، صحرا اسدالهی، شاهین باباپور، علی ضیایی و بازیگر خردسال آریانا مثنوی در «آقای سانسور» به کارگردانی علی جبارزاده و تهیه‌کنندگی غلامرضا گمرکی ایفای نقش می‌کنند.

همچنین علی مثنوی نیز مجری‌طرح و سرمایه‌گذار این فیلم سینمایی است. پخش کمدی "آقای سانسور» " بر عهده نمایش گستران است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: تا حالا شده زندگی اطرافیانت رو بدون سانسور ببینی؟!.

"آقای سانسور" پس از پایان اکران فیزیکی و آنلاین و بعد از گذشت ۲۵ هفته با فروشی معادل یک میلیارد و دویست میلیون تومان به کار خود پایان داد.

منبع: میزان

کد خبر 486082

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.