آمار کرونا کردستان ۱۹ فروردین؛ ۸ فوتی و ۴۷۶ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۱۹ فروردین ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۴۱۱ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۸۲ نفر در شهرستان سنندج، ۶۳ نفر در شهرستان سقز، ۲۶ نفر در شهرستان قروه، ۵۰ نفر در شهرستان بیجار، ۱۹ نفر در شهرستان کامیاران، ۱۹ نفر در شهرستان دیواندره، ۳۱ نفر در شهرستان بانه، ۱۶ نفر در شهرستان مریوان و ۵ نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۷۶ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۶۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۸ فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار هزار و ۱۳۳ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۴۵۵ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰۴ نفر در شهرستان مریوان، ۱۹۹ نفر در شهرستان سقز، ۷۶ نفر در شهرستان قروه، ۵۱ نفر در شهرستان بیجار، ۷۱ نفر در شهرستان کامیاران، ۶۴ نفر در شهرستان دیوان دره، ۹۲ نفر در شهرستان بانه، ۱۸ نفر در شهرستان دهگلان و ۳ نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 485641

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.