هدیه ویژه برای کادر درمان بیمارستان‌های درگیر با کرونا

مدیر عامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان از قدردانی از زحمات کادر درمان بیمارستان‌های درگیر با بیماری کرونا با همکاری این شرکت، شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان خبر داد.

علی معینی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در یکصد و شصت و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان که با حضور شهردار و فرماندار اصفهان برگزار شد از زحمات کادر درمان و خدمات مدافعان سلامت اصفهان، در یک سال گذشته تقدیر و تجلیل شد و با تصویب شورای اسلامی شهر اصفهان، کارت‌های هدیه‌ای به ارزش هشت میلیون ریال با مشارکت شهرداری اصفهان و شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان در اختیار کادر درمان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با اعتبار کارت‌های توزیع شده برای کادر درمانی بیمارستان‌های غرضی، خورشید، امین، الزهرا (س)، عیسی بن مریم (ع) و شریعتی، امکان استفاده کاملاً رایگان از مراکز تفریحی تله‌سیژ ناژوان، شهر رویاها، تله‌کابین، سالن بولینگ و بیلیارد صفه تا پایان آذرماه ۱۴۰۱ فراهم شده است.

مدیر عامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان افزود: با در نظر گرفتن زمان ارائه کارت‌ها مصادف با اعیاد شعبانیه و نوروز باستانی، در این ایام شاهد حضور پر شور کادر درمان در همه مراکز و مجموعه‌های تفریحی شرکت بودیم و هم‌چنان تا پایان زمان مقرر میزبان این عزیزان خواهیم بود.

وی ادامه داد: با توجه به اعمال محدودیت‌های کرونایی از کادر درمان بیمارستان‌های درگیر با بیماری کرونا تقاضا داریم برای حضور در مراکز تفریحی اعلام شده عجله‌ای نداشته باشند زیرا مدت زمان انقضای کارت‌های هدیه تا پایان آذرماه ۱۴۰۱ است.

کد خبر 485542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.