سومین جایزه هنری توس و نمایشگاه عکس «جهت» برپا می‌شود

مدیرعامل انجمن عکاسان خراسان رضوی از تدارک سومین جایزه هنری توس و نمایشگاه عکس جهت در مشهد خبر داد.

به گزارش ایمنا، شرمین نصیری گفت: سومین جایزه هنری توس و ‌مسابقه و ‌نمایشگاه عکاسی «جهت» توسط موسسه آموزش عالی توس و با مشارکت انجمن عکاسان خراسان رضوی برگزار می‌شود.

مدیرعامل انجمن عکاسان خراسان رضوی افزود: این مسابقه و نمایشگاه با هدف استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها در بالا بردن سطح ارتقای فرهنگ عمومی ، فراگیر شدن انس به انقلاب اسلامی و هویت ملی و ادای دین به آرمان های معمار انقلاب اسلامی و پاسداشت شهداو ایثارگران برگزار می‌شود.

نصیری گفت: این مسابقه در دو بخش حرفه‌ای و دانش‌آموزی با موضوع آزاد و ‌محوریت مجموعه تاریخی فرهنگی شهر توس شامل آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی، موزه توس، ارگ، بنای تاریخی هارونیه، اقدامات و فعالیت‌های بهینه‌سازی این شهر تاریخی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: دبیر مسابقه مهسا رضازاده، مدیر گروه معماری موسسه توس است و داوری این مسابقه بر عهده آقایان، احسان بختیاری، مجید بندارمقدم، اسحاق ریگی، محمد هادی عرفان و فرشید مینویی خواهد بود.

دبیر هنری این مسابقه تصریح کرد: رونمایی از پوستر این مسابقه با حضور مجتبی هژبرالساداتی انجام شده و برای شش نفر برتر این مسابقه جوایز نقدی در نظر گرفته شده است. آخرین مهلت ارسال عکس ۲۳ اردیبهشت است و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه شرکت در مسابقه به  سایت موسسه توس به آدرس WWW.TOOS.AC.IR و یا  فضای مجازی انجمن به آدرس pr.kh.photographers.a مراجعه کنند.

منبع: تسنیم

کد خبر 485523

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.