حضور به موقع آتش نشانان مجتمع پزشکی گلسار رشت

عضو شورای شهر رشت گفت:سرعت عمل و حضور به موقع آتش نشانان پرتلاش شهر رشت در آتش سوزی مجتمع پزشکی چهارراه گلسار باعث کنترل و مهار آتش شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، فاطمه شیرزاد در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"سرعت عمل و حضور به موقع آتش نشانان پرتلاش شهر رشت در آتش سوزی مجتمع پزشکی چهارراه گلسار باعث کنترل و مهار آتش شد، نجات ۸ شهروند گرفتار از طبقه چهارم مجتمع پزشکی (پنج شهروند از طریق نردبان آتش نشانی و سه شهروند توسط تیم نجات آتش نشانان و از طریق راه پله‌ها) با ۲۲ خودروی عملیاتی، نردبان، آبرسان و پشتیبان دستگاه تنفسی به همراه ۶۲ آتش نشان و افسر ارشد به محل آتش سوزی واقع در چهار راه گلسار، خیابان بخت پسند جهت امداد رسانی اعزام شده بودند که با جانفشانی آتش نشانان غیور در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید.

بیستم بهمن سال ٩٩ بود که از سه دستگاه خودروی نردبان پلتفرم شامل یک دستگاه نردبان ۴۲ متری، یک دستگاه پلتفرم ۴۴ متری و یک پلتفرم ۵۵ متری رونمایی شد (مصوبه دوره چهارم شورای اسلامی شهر رشت) و با فاصله خیلی کم از این تجهیزات جهت امداد رسانی به شهروندان مورد استفاده قرار گرفت و باعث نجات جان مردم شد
بنده به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر رشت در ستاد بحران شهرداری از همه این عزیزان که جهاد گران عرصه مدیریت شهری هستند تقدیر و تشکر ویژه می‌نمایم و امیدواریم با توجه بیشتر به نیرونی انسانی و قدردانی از همه آتش نشانان شهر رشت بتوانیم قطره‌ای از زحمات این غیور مردان را جبران کنیم.

در پایان به شهردار محترم جناب آقای مهندس احمدی پیشنهاد می‌کنم با توجه به افزایش بلند مرتبه سازی در شهر و تراکم ساختمان‌ها در رشت چند دستگاه پهباد جهت اجرای بهتر عملیات‌ها و شناسایی نقطه حریق در راستای مدرن سازی تجهیزات سازمان آتش نشانی در اسرع وقت خریداری و در اختیار ایستگاه‌ها قرار دهند. "
 

کد خبر 485460

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.