ماهیت عملکرد شهرداری سنندج ایراد نداشت/ رونق عمرانی شهر ادامه دارد

عضو شورای شهر سنندج گفت: هیچ دستگاه اجرایی وجود ندارد که ایرادی بر او وارد نشود؛ البته این ایرادات در شهرداری ماهیتی نیست بلکه به صورت شکلی است.

جلال شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در خصوص عملکرد شهرداری سنندج در سالی که گذشت، اظهار کرد: با توجه به شرایطی که در آن قرار داریم، عملکرد شهرداری سنندج در سالی که گذشت بسیار خوب بود. به نظرم شهرداری با توجه به اجرای پروژه‌هایی که در حوزه فضای سبز، توسعه معابر، میادین و پیاده راه فردوسی که از پروژه‌های شاخص شهرداری سنندج بود و در سال گذشته اتفاق افتاد، درخشان‌ترین عملکرد را نسبت به سنوات بعد از انقلاب از خود نشان داد.

وی با بیان اینکه مطالبات شهرداری از دستگاه‌های اجرایی که از سنوات گذشته باقی مانده بود، جمع بندی و محقق شد، افزود: درصدی از این مبالغ به‌صورت ملک در اختیار شهرداری قرار گرفت و شهرداری آن را برای عمران شهر هزینه کرد بخشی دیگر نیز به صورت یک ظرفیت برای آینده شهر در اختیار شهرداری قرار گرفته است.

عضو شورای شهر سنندج تاکید کرد: در مجموع با توجه به پروژه‌های خوبی که بهره برداری شد زمینه اقدامات عمرانی خوبی در آینده ایجاد شد و سال موفقی را پشت سر گذاشتیم.

وی افزود: پنج ماه آینده یک سری پروژه‌ها در ارتباط با توسعه معابر و میادین در دست اقدام است که اجرای آن زمانبندی شده و امیدواریم به نتیجه برسد. لایحه بودجه و اصلاح آن انجام شده و امیدواریم در پنج ماه آینده مانند سال ۹۹ رونق عمرانی در شهر را شاهد باشیم.

شریعتی درباره طرح سوال از شهردار سنندج که یکی از اتفاقات سال ۹۹ مدیریت شهری بود، گفت: اختلاف سلیقه در اجرای پروژه‌ها زیاد است و ممکن است پروژه‌های تعریف شده باب طبع اعضای شورا نباشد و آن‌ها اولویت‌های دیگری مد نظر داشته باشند که همین امر سبب اختلاف سلیقه با شهردار می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح سوال از شهردار حق اعضای شوراست، تاکید کرد: هیچ دستگاه اجرایی وجود ندارد که ایرادی بر او وارد نشود؛ البته این ایرادات در شهرداری ماهیتی نیست بلکه به صورت شکلی است.

شریعتی خاطرنشان کرد: طرح سوال از شهردار به اختلاف سلیقه و نظر مربوط می‌شود و نظر من که از موفقان شهردار بودم، این بود که طرح سوال جایز نیست زیرا انرژی شهرداری را می‌گرفت بنابراین باید به جای طرح سوال کردن و ایجاد شائبه با زیاد کردن اعتماد به نفس شهرداری از او پشتیبانی کنیم که با قوت و قدرت بیشتری جرأت ورود به پروژه‌های دیگر را پیدا و زمینه اقدامات اجرایی دیگر را فراهم کند.

کد خبر 485355

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.