جمع آوری زباله خشک با اپلیکیشن «ساری من»

سرپرست شهرداری ساری از جمع آوری زباله خشک ساروی‌ها با اپلیکیشن «ساری من» خبرداد.‏

به گزارش ایمنا، حمیدرضا مرادی با اشاره به راه‌اندازی اپلیکیشن «ساری من» در شهرداری مرکز استان گفت: این اپلیکیشن یکی از مهم‌ترین درگاه‌های ارائه خدمات و برنامه‌های کاربردی در حوزه مدیریت و ارائه خدمات در سطح شهر ساری و همچنین یک مرجع برای اطلاع‌رسانی و دریافت برخی خدمات شهری به‌صورت غیرحضوری است.

وی ادامه داد: از مهم‌ترین بخش‌های این اپلیکیشن، جمع‌آوری زباله خشک از در منازل است از این پس شهروندان ساروی می‌توانند با نصب اپلیکیشن «ساری من» بر روی گوشی‌های همراه خود، به‌آسانی درخواست جمع‌آوری پسماندهای خشک و نخاله‌های ساختمانی خود را ثبت نمایند.

سرپرست شهرداری ساری درباره نحوه استفاده از این اپلیکیشن گفت: شهروندان می‌توانند از طریق آدرس e-saricity.ir و یا تمامی بسترهای مجاز دانلود و نصب اپلیکیشن‌های موبایل ،این نرم‌افزار را بر روی گوشی همراه خود نصب‌کرده و درخواست خود را جهت اعزام خودروهای جمع‌آوری و دریافت پسماند خشک در هر زمان و مکان به‌آسانی اعلام کنند.

وی افزود: جلوگیری از فعالیت زباله گردها و بهره‌گیری از روش‌های نوین در ارائه خدمات به شهروندان یکی از دغدغه‌های مهم مدیریت شهری بوده که زمینه آن با فعالیت این نرم‌افزار جامع جمع‌آوری پسماند خشک در شهر ساری فراهم‌شده است.

کد خبر 484979

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.