رییس جمهوری دو عضو جدید شورای عالی آمایش سرزمین را منصوب کرد

رییس جمهوری با صدور حکمی سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت را بعنوان دو عضو جدید شورای عالی آمایش سرزمین منصوب کرد.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری آمده است: جناب آقای دکتر سیدعباس صالحی، وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و جناب آقای علیرضا رزم حسینی وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، در اجرای تبصره (۳) بند (الف) ماده (۳۲) قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور مصوب ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ مجلس شورای اسلامی و بند (۱۰) ماده (۵) آیین‌نامه اجرایی آن مصوب ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۹ هیات محترم وزیران؛ نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «عضو شورای عالی آمایش سرزمین» منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم آمده است: امید است با استفاده از توان علمی و فنی خویش در استقرار کامل نظام راهبری توسعه سرزمین و نظارت بر اجرای آن تلاش همه‌جانبه مبذول دارید.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: توفیق شما و سایر اعضای محترم را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

کد خبر 484893

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.