شهردار: نهضت آسفالت‌ریزی خیابان‌های هشترود ادامه می‌یابد

شهردار هشترود با اشاره به آغاز نهضت آسفالت‌ریزی خیابان‌های این شهر طی سال گذشته، گفت: این نهضت در سال جاری نیز ادامه می‌یابد و منابع مالی مورد نیاز برای آن نیز در بودجه ۱۴۰۰ شهرداری پیش‌بینی شده است.

به گزارش ایمنا، مهدی پورصادق در این باره اظهار کرد: این نهضت با هدف تسهیل عبور و مرور شهری کلید خورد و در سال گذشته نزدیک به ۴۰ هزار مترمربع از سطح خیابان‌ها و معابر درجه دو شهر آسفالت‌ریزی شد.

وی اضافه کرد: از جمله خیابان‌ها و معابری که در سال گذشته آسفالت‌ریزی شد، می‌توان به خیابان‌های شهید رجایی، حاج قاسم سلیمانی، تربیت سه در شهرک فرهنگیان و بهسازی ورودی شهر اشاره کرد.

شهردار هشترود در مورد احداث پارک بانوان به عنوان یک مطالبه جدی مردم نیز تصریح کرد: منابع مالی برای احداث این پارک در بودجه ۱۴۰۰ شهرداری هشترود پیش‌بینی شده و امسال پس از تعیین محل، برای احداث آن اقدام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر مردم و خیران در مورد تهیه زمین برای این اقدام عام‌المنفعه مشارکت کنند، روند احداث این پارک تسهیل خواهد شد.

پورصادق در مورد جلوگیری از گسترش دست‌فروشی در سطح شهر نیز افزود: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، به جای مقابله به دنبال ساماندهی دست‌فروشی هستیم و به همین منظور محلی در داخل شهر برای ساماندهی دست فروشان تعیین کرده بودیم.

وی با اشاره به برگزاری جلساتی با دست فروشان اظهار کرد: اگرچه به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها، هنوز دست فروشان هشترود در این مکان استقرار نیافته‌اند، اما در صورتی همه متولیان و دستگاه‌های اجرایی در این خصوص مشارکت کنند، گامی مهم در مسیر ساماندهی دست فروشان برداشته خواهد شد.

کد خبر 484797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.