نامزدی «مسخ در مسلخ» در جشنواره آمریکایی

فیلم بلند داستانی «مسخ در مسلخ» به کارگردانی جواد دارایی در لیست پنج نامزد نهایی بهترین کارگردان فیلم بلند خارجی زبان جشنواره «استخوان‌های برهنه» آمریکا قرار گرفته است.

به گزارش ایمنا، فیلم بلند داستانی مسخ در مسلخ به تهیه کنندگی مهدی کوه‌زاده و کارگردانی جواد دارایی در ششمین حضور جهانی خود در لیست پنج نامزد نهایی بهترین کارگردان فیلم بلند خارجی زبان بیست و دومین دوره جشنواره استخوان‌های برهنه / Bare Bones International Film Festival آمریکا قرار گرفته است.

جشنواره فیلم استخوان‌های برنه که از سال ۱۹۹۹ کار خود را آغاز کرد، توسط مؤسسه هنر فیلم دارکوود پایه‌گذاری شده و هدف از برگزاری آن نمایش فیلم‌های مستقل کم‌بودجه‌ای است که با هزینه کم‌تر از ۱ میلیون دلار ساخته شده اند.

این جشنواره از ۲۲ اوریل تا یک می -۲ تا ۱۱ اردیبهشت- با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و با برگزاری کارگاه آموزشی، نمایش فیلم‌های بلند و کوتاه و جلسات پرسش و پاسخ در چندین سینما در شهر ماسکووگی ایالت اوکلاهاما برگزار خواهد شد.

مسخ در مسلخ با فیلم‌هایی از کشورهای ژاپن هند سوئیس و هلند در این دوره رقابت می‌کند.

فریبا طالبی، سعید احمدی، فریبا ترکاشوند، فوژان احمدی، مهشید خسروی، ایمان صراف، آرزو بلالی دهکردی، فرحناز منافی ظاهر، رحمت شکرخنده، سارینا یوسفی، محمد اقلیمی بابانظر، امیر عباس قضائی، آوین کوه زاده، عسل شکری، خورشید حق مرادی، وانیا علیزاده و نادیا کلیوند بازیگران مسخ در مسلخ هستند.

منبع: ایرنا

کد خبر 484596

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.