۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲
مقصران درگذشت آزاده نامداری

 در کنار انبوه اتفاقات و حواشی تلویزیون در تعطیلات نوروزی ۱۴۰۰، یک خبر تلخ و شوکه‌کننده درباره مجری سابق سیما به گوش رسید.

به گزارش ایمنا، روزنامه خراسان نوشت: عصر هفتم فروردین پیکر بی‌جان آزاده نامداری مجری ۳۶ ساله سابق تلویزیون در خانه‌اش کشف شد. این مجری جوان که از تابستان ۹۶ در پی حواشی سفرش به خارج از کشور ممنوع‌التصویر شده بود در این سال‌ها همواره با حواشی آن اتفاق مواجه بود و هیچ‌گاه به زندگی عادی پیش از تابستان ۹۶ بازنگشت.

در ساعات و روزهای پس از درگذشت او، اخبار فراوانی درباره علت درگذشت این مجری منتشر شد اگرچه هنوز نتیجه قطعی تحقیقات مشخص نشده است اما مرور اظهارات مقامات قضایی و پزشکی قانونی، نشان می‌دهد احتمال خودکشی این مجری بیشتر از بقیه احتمالات ممکن است.

آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون، موجی از واکنش‌ها را از سوی چهره‌ها و مردم داشت. شمار زیادی از چهره‌های سینمایی و تلویزیونی مانند شبنم مقدمی، امیرمهدی ژوله و پرویز پرستویی انگشت اتهام را به سمت کسانی گرفتند که تصاویر خارج از کشور آزاده نامداری را به اشتراک‌ گذاشتند و به زعم آن‌ها ادامه کار و زندگی را بر وی سخت کردند.

عده‌ای مانند احسان کرمی، فردی را که از این مجری جوان در سوئیس فیلم گرفت مقصر اصلی مرگ وی معرفی کرد. درباره درگذشت آزاده نامداری نظرات متفاوت و متناقض زیادی منتشر شده است و در این میان برخی از مخاطبان نیز این مجری فقید را مقصر اصلی حواشی و اتفاقات مرتبط با خودش دانستند به طوری که این دسته معتقد بودند سلبریتی‌ها به همان اندازه که از مواهب شهرت و همچنین سبک زندگی خود استفاده می‌کنند باید در مراقبت از آن نیز تلاش کنند.

برخی مانند حسن آقامیری، شاهین صمدپور و مهراب قاسم‌خانی نیز با انتقاد از رویه‌های حاکم بر سازمان صداوسیما، آن را مقصر دانستند. حتی عزت‌الله ضرغامی نیز آرزو کرد کاش «فرصت دوباره‌ای برای خدمتگزاری و هنرمندی در جامعه» پیدا می‌کرد.

کد خبر 484424

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.