آمار کرونا اردبیل ۱۰ فروردین؛ یک فوتی و ۳۴ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای ۱۰ فروردین ماه این استان را تشریح کرد.

شهرام حبیب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان اردبیل در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _سه‌شنبه ۱۰ فروردین ماه _ اظهار کرد: در این مدت تعداد ۳۴ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اردبیل بستری شدند.

وی افزود: از تعداد کل بیماران جدید شناسایی شده، ۲۵ نفر در شهرستان اردبیل، شش نفر در شهرستان پارس آباد، یک نفر در شهرستان گرمی، یک نفر در شهرستان پیله سوار و یک نفر در شهرستان خلخال هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، یک مورد فوتی بر اثر این بیماری گزارش شده است، افزود: فوتی جدید مبتلا به کرونا در استان اردبیل، در شهرستان پیله سوار بوده است.

حبیب زاده یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ بیمار قطعی مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

وی با بیان اینکه در وضعیت کنونی ۱۸۳ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان اردبیل بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۵۱ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ بیمار قطعی به کرونای انگلیسی در بیمارستان‌ها بستری شدند.

کد خبر 483881

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.