عبور از یک رکورد دوساله و کسب رکوردهای جدید در واحد نورد سرد فولاد مبارکه

ثبت رکورد تولید سالیانه ۸۹۵ هزار تن در واحد اسیدشویی یک، تولید سالیانه ۱۱۶ هزار تن محصول قلع اندود در واحد اسید شویی یک، تولید یک میلیون و ۳۹۰ هزار تن ورق درخط نورد تاندم و تولید سالیانه ۱۳۷ هزار تن محصول قلع اندود در واحد نورد دو قفسه حاصل تلاش این جهادگران است.

به گزارش ایمنا، مرتضی اکبری اظهار کرد: در واپسین روزهای سال ۹۹، جهادگران واحد اسیدشویی یک موفق به ثبت رکورد تولید سالیانه ۸۹۵ هزار تن شدند و با عبور از رکورد ۸۹۱ هزار تن سال ۹۷، این رکورد را ارتقا دادند.

وی افزود: همچنین در تولید سالیانه محصول قلع اندود در اسیدشویی یک با تولید ۱۱۶ هزار تن رکورد جدیدی به ثبت رسید که نسبت به رکورد قبلی در سال ۹۸ به میزان ١١ هزار تن افزایش داشته است.

رئیس واحد اسیدشویی یک نورد سرد تصریح کرد: این واحد در تولید محصول فروش در خط اسیدشویی یک با تولید ۹۱ هزار و ۷۵۰ تن رکورد جدیدی به ثبت رسید که نسبت به رکورد قبلی در سال ۹۸ به میزان ۴ هزار تن افزایش داشته است.

گفتنی است که ثبت رکورد محصولات قلع اندود و فروش با توجه به انتظارات مشتریان و میکس های ابعادی مورد انتظار بازار، کاری بسیار با ارزش است.

رکورد یک میلیون و ۳۹۰ هزار تنی ورق درخط نورد تاندم مداوم / ۱۳۷ هزار تن محصول ورق قلع اندود در نورد دو قفسه‌ای.

همچنین محمود رضا قرمزی رئیس خطوط نورد فولادمبارکه نیز گفت: در پی روند افزایشی تولید در خط نورد تاندم مداوم طی چندسال گذشته برای تحقق عملی «جهش تولید»؛ با تولید یک‌میلیون ۳۹۰ هزار تن ورق ضمن عبور از برنامه پیش بینی شده برای سال ۹۹، رکورد تولید سال ۹۸ به میزان یک میلیون ۳۷۰ هزار تن پشت‌سر گذاشته شد.

همچنین در واحد نورد دو قفسه‌ای، رکورد تولید سالیانه محصول قلع اندود به میزان ۱۳۷ هزار تن ایجاد شد که تولید این محصول را به میزان ۱۰ درصد نسبت به سال ۹۸ افزایش داد.

وی دستیابی به این رکورد را در تلاش و همت پرسنل تولید و تعمیرات واحد و اقدامات برنامه‌ریزی شده و منسجم و پیگیری همه جانبه مدیریت ناحیه و بهبود قابل توجه در زمینه کاری برشمرد.

کد خبر 483872

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.