دریادار تنگسیری: بر مشکلات اقتصادی امروز کشور هم فائق خواهیم آمد

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: با توکل بر خداوند سبحان بر مشکلات اقتصادی امروز کشور هم فائق خواهیم آمد و این آخرین مکر پوشالی دشمن که تحریم اقتصادی است را پیروزمندانه پشت سر خواهیم گذاشت.

به گزارش ایمنا دریادار پاسدار علیرضا تنگستری فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید و سرکشی عملیاتی و رزمی از پایگاه دریایی امامت در جاسک با اشاره به نامگذاری و شعار سال ۱۴۰۰ مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها، حفظ امنیت آب‌های سرزمینی و فرا سرزمینی و نیز جلوگیری از صید ترال و قاچاق کالا و سوخت را از راه‌های تحقق توسعه تولید دانست و افزود: تلاش خواهیم کرد با تلاش بسیج دریایی مردم پایه و استمرار امنیت پایدار، زمینه صید و صیادی را برای صیادان شریف بومی در مناطق دریایی هموار و برای حمایت و پشتیبانی از تولید داخلی، به شدت از قاچاق کالا و صید ترال جلوگیری نمائیم.

تنگسیری گفت: با توجه به پیام اخیر فرمانده کل سپاه به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مبنی بر همراه بودن با مردم برای رفع مشکلات اقتصادی آنها و رونق تولید حداکثری، آمادگی کامل خود و همرزمان دریادل را اعلام و مفتخریم خود را خادم مردم شریف کشور می‌دانیم، ما اعضای یک خانواده هستیم و برای عزت و زندگی شرافت مندانه مردم حاضریم جانمان را تقدیم کنیم.

وی ادامه داد: با توکل بر خداوند سبحان بر مشکلات اقتصادی امروز کشور هم فائق خواهیم آمد و این آخرین مکر پوشالی دشمن که تحریم اقتصادی است را پیروزمندانه پشت سر خواهیم گذاشت و با عمل به تدابیر ولی امر مسلمین امام خامنه ای (حفظه الله) از این گردنه هم عبور خواهیم کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر وجود روحیه استکباری و زورگویی دولتمردان آمریکایی افزود: آمریکایی‌ها هرگز دوست ندارند امنیت پایدار ما، ثبات و رشد اقتصادی ما، رشد علمی ما و عزت بین المللی ما را ببیند، آنها ناجوانمردانه و جنایتکارانه سردار عزیز ما و دانشمند شریف ما را ترور و شهید کنند، مردم باید هوشیار باشند.

تنگسیری خاطر نشان کرد: در گام دوم انقلاب باید همه گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) باشیم و به آنچه می‌فرمایند عمل کنیم، خیر دنیا و آخرت ما در این است.

وی افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند یکدیگر را تواصی به حق و تواصی به صبر کنیم، این وعده خداست اگر انسان‌ها اهل تواصی به حق و تواصی به صبر شدند دچار خسران نمی‌شوند، ضرر و زیان نمی‌بینند، انسان‌ها رشد و تعالی پیدا می‌کنند، آن وقت جامعه هم به تبع آن رشد می‌کند و به سعادت می‌رسد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: تحریم‌ها باعث خودکفایی بسیار بالایی در تولید تجهیزات دفاعی شده و این خودکفایی‌ها و تولیدات در سال جاری تقویت خواهد شد.

تنگسیری همچنین به خدمات نیروی دریایی سپاه در ساخت بیمارستان‌ها، درمانگاه‌های تخصصی، اسکله‌های صیادی، موج شکن‌ها، حوضچه‌های شناوری، مدارس، خانه‌های عالم و مددجویان، جاده سازی ها و آبرسانی ها و ده‌ها طرح و پروژه عمرانی در مناطق محروم و تشکیل بسیج دریایی مردم پایه برای ایجاد اشتغال و ثبات امنیت پایدار مؤثر اشاره کرد و افزود: در سال جاری نیز با همت و تلاش شبانه روزی همرزمان جهادی و انقلابی مان حجم این فعالیت‌های خدماتی افزایش یافته و با توجه به لبیک فرمانده کل سپاه محضر رهبر عزیزمان، با جهش پرشتاب ادامه و عملیاتی خواهد شد.

وی ضمن مثبت ارزیابی کردن وضعیت آمادگی رزم در بازدید امروز، تاکید کرد: رزمندگان تا حد توان باید سطح آمادگی رزمی و عملیاتی خود را با ایمان و توکل به خداوند متعال حفظ و تقویت نمایند و در مسیر قوی شدن لحظه‌ای درنگ نکنند و همیشه بیدار و هوشیار و برای دفاع همه جانبه از میهن اسلامی در آمادگی کامل بسر ببرند.

در ادامه این بازدید سردار تنگسیری با حضور در جمع صیادان روستای بحل شهرستان جاسک به مشکلات مطرح شده آنها توجه و اظهار امیدواری کرد: در نیمه اول امسال موارد خواسته شده برطرف شود و در این خصوص، مهندسی نیروی دریایی سپاه متعهد شد جاده این روستا را آسفالت و یک واحد برج نور روشنایی در ایستگاه شناورهای مردمی ایجاد کند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ما متفخریم خادم مردم هستیم، جنس ما از مردم هست و برای رفع مشکلات مردم به آب و آتش می زنیم ما امروز با کمک شما مردم عزیز و جوانان دریادل بسیجی برای تحقق کامل فرمان حکیمانه و عالمانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) که هم در پیام نوروزی و هم در سخنرانی ابتدای سال جدید تاکید فرمودند، کمر همت ببندیم.

در پایان دیدار مردمی، ساکنان روستاهای ساحل نشین منطقه جاسک، از تلاش‌ها و مجاهدت‌های فرمانده نیروی دریایی سپاه در پیگیری و رفع مشکلات صیادان محلی منطقه تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

منبع: فارس

کد خبر 483133

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.