سومین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری واریز می‌شود

دیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از واریز سومین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری تا عصر امروز (دوشنبه) خبر داد.

به گزارش ایمنا به نقل از صندوق بازنشستگی کشوری، علی خدامی اظهار کرد: وام ۲۵ میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق مربوط به دوره سوم سال ۱۳۹۹ تا عصر دوشنبه به حساب حقوق شخص بازنشستگان مشمول واریز خواهد شد.

وی با بیان اینکه تعداد دریافت کنندگان این تسهیلات بر اساس اعلام قبلی، یک هزار نفر در کل کشور خواهد بود، اعلام کرد: این تعداد واجد شرایط، افرادی هستند که درخواست خود را به صورت اینترنتی از ۲۵ بهمن تا ۸ اسفندماه امسال در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی ثبت کرده بودند و به این ترتیب از ابتدای سال ۹۹ تاکنون حدود ۳ هزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری از تسهیلات ازدواج فرزندان برخوردار شده‌اند.

در ادامه سیاست حمایت اجتماعی و اجرای طرح‌های رفاهی برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت نام اینترنتی پنجمین مرحله ارائه تسهیلات وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سومین مرحله در سال ۱۳۹۹) به مبلغ ۲۵ میلیون تومان از ساعت ۸ روز دوشنبه ۲۵ بهمن ۹۹ در درگاه خدمات الکترونیک صندوق به نشانی sabasrm.ir اجرا شد.

«دی ماه امسال دومین مرحله وام ازدواج فرزندان در سال ۱۳۹۹ به مبلغ ۲۵ میلیون تومان برای افراد واجد شرایط به حساب بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش واریز شد» و همچنین نوبت اول این تسهیلات به مبلغ ۲۰ میلیون تومان برای واجدین شرایط، در تیرماه امسال پرداخت شده بود.

تسهیلات نوبت جدید حداکثر هزار فقره بود و به آن دسته از فرزندان یا نوه‌های تحت تکفل بازنشستگان، موظفان و همسر وظیفه بگیر صندوق بازنشستگی کشوری تعلق می‌گیرد که خودشان و همسرشان برای اولین بار ازدواج کرده باشند.

تاریخ عقدنامه فرزندان باید از اول خرداد ۹۸ تا اول اسفند ماه ۹۹ باشد و بازنشستگان و موظفانی که در دوره‌های قبلی نسبت به اخذ تسهیلات مزبور برای یکی از فرزندان اقدام کرده باشند، امکان ثبت نام و بهره‌مندی از تسهیلات جاری را برای سایر فرزندان خود ندارند.

کد خبر 481496

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.