ارائه خدمات قسطی و تخفیفی دندانپزشکی به بازنشستگان

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مرحله نخست طرح ارائه خدمات دندانپزشکی به صورت تخفیفی و تقسیطی تا سقف سه میلیون تومان برای بازنشستگان و افراد تحت تکفلشان با هدف خدمت رسانی بیشتر در زمینه مراقبت‌های بهداشتی دهان و دندان بازنشستگان این صندوق اجرا می‌شود.

به گزارش ایمنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی، اظهار کرد: این طرح که با مشارکت شرکت بیمه ملت به عنوان بسته دهم طرح یاری اجرا می‌شود، شامل بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل آنها که تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند و همچنین وظیفه‌بگیران تک ورثه همسر (در مرحله نخست) تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان، می‌شود.

به گفته وی، اعتبار تعیین شده برای این طرح که شامل خدمات دندانپزشکی است تا سقف ۳ میلیون تومان برای هر دفتر کل و افراد تبعی آن در نظر گرفته شده است که طی ۱۱ قسط از حقوق بیمه شده کسر می‌شود.

مرتضایی‌فرد با اشاره به اینکه این طرح طی ۳ مرحله در سراسر کشور اجرا می‌شود، گفت: فاز اول این طرح در ۱۰ استان شامل خراسان شمالی، ایلام، قم، خراسان جنوبی، بوشهر، زنجان، قزوین، لرستان، یزد و مرکزی اجرایی شده و مابقی استان‌ها نیز پس از عملیاتی شدن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مرتضایی‌فرد با بیان اینکه مشمولان این طرح می‌توانند با مراجعه به یکی از مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه ملت، از خدمات دندانپزشکی با تخفیف مناسب به صورت اعتباری استفاده کنند، گفت: لیست مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه ملت در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir و سایت شرکت بیمه ملت به نشانی dbm.melat.ir قرار داده شده است.

در این گزارش تاکید شده است بازنشستگان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی sabasrm.ir (طرح یاری) مراجعه کنند یا با مرکز ارتباط با ذینفعان صبا به شماره ۲۵۰۰-۰۲۱ تماس بگیرند.

کد خبر 480291

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.