ثبت ۲۴ ساعته تخلف ورود به محدوده طرح زوج و فرد در شهر اصفهان

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با هشدار به رانندگان از ثبت ۲۴ ساعته تخلف ورود به محدوده طرح زوج و فرد و همچنین نداشتن برگ معاینه فنی در هسته مرکزی شهر توسط دوربین‌های نظارت تصویری خبر داد.

به گزارش ایمنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا محمدی، اظهار کرد: سال جاری بنا بر تدبیر ستاد استانی مقابله با کرونا برای مدتی طرح زوج و فرد لغو شد اما بعد از بهبود نسبی شرایط و از طرفی به دلیل افزایش آلاینده‌های جوی مجدداً طرح ممنوعیت ورود خودروها به محدوده طرح زوج و فرد از سر گرفته شد که این موضوع نیز طی چندین نوبت از طریق شبکه استانی و سایر رسانه‌های گروهی اطلاع رسانی شد.

وی افزود: یک بار دیگر تاکید می‌کنم که در حال حاضر تمام دوربین‌های نظارت ثبت تخلف ورود به محدوده طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلانشهر اصفهان فعال بوده و در تمام ساعات شبانه‌روز ترددهای غیرمجاز در این محدوده مورد اعمال قانون قرار می‌گیرند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان این که طرح زوج و فرد تا اطلاع ثانوی ادامه دارد، اظهار کرد: زمان اجرا طرح صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۴ بعد از ظهر و عصرها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ شب است ضمن اینکه طرح ممنوعیت تردد شبانه خودروها از ساعت ۲۱ شب تا ۳ بامداد نیز همچنان برقرار بوده و با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود.

سرهنگ محمدی همچنین از ثبت تخلف نداشتن برگ معاینه فنی خودروها در هسته مرکزی شهر اصفهان خبر داد و خاطرنشان کرد: خودروهای تا ۴ سال زیر مدل ساخت نیاز به برگ معاینه فنی دارند و باید برای دریافت آن به مراکز مجاز مراجعه کنند.

کد خبر 479785

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.