آمار کرونا اردبیل ۲۹ بهمن؛ ۲ فوتی و ۲۶ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۲۹ بهمن‌ماه را تشریح کرد.

شهرام حبیب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان اردبیل در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _ چهارشنبه ۲۹ بهمن‌ماه_ اظهار کرد: طی این مدت تعداد ۲۶ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اردبیل بستری شدند.

وی اضافه کرد: از تعداد کل بیماران جدید شناسایی شده، ۱۹ نفر در شهرستان اردبیل، یک نفر در شهرستان پارس آباد، ۲ نفر در شهرستان مشگین شهر و ۴ نفر در شهرستان خلخال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، ۲ نفر در استان اردبیل بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند، افزود: هردو فوتی جدید مبتلا به کرونا در استان، در شهرستان اردبیل بوده است.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹ بیمار قطعی مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

حبیب‌زاده با بیان اینکه در وضعیت کنونی ۱۶۳ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان اردبیل بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۴۷ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

کد خبر 475740

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.