بنکدار هاشمی: ظرفیت جا به جایی روزانه ۱۸۰ هزار نفر در خط یک مترو فراهم شد

مدیرعامل سازمان قطار شهری شهرداری اصفهان گفت: هر واگن روزانه سه هزار نفر را جا به جا می‌کند که با اضافه شدن ۱۰ واگن جدید، ۳۰ هزار نفر به ظرفیت جا به جایی مسافران در خط یک مترو اضافه می شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محمدرضا بنکدار هاشمی امروز _یکشنبه پنجم بهمن ماه ۹۹_ در آئین اضافه شدن دو رام به خط اول متروی اصفهان، اظهار کرد: با همت مدیریت شهری دو رام قطار جدید شامل ۱۰ واگن به ظرفیت خط یک مترو اضافه شده و تعداد رام‌های این خط از ۱۲ رام به ۱۴ رام افزایش یافت.

وی با بیان اینکه با اضافه شدن رام‌های جدید حدود ۳۰ هزار نفر به ظرفیت مسافربری خط یک مترو اضافه شده است، تصریح کرد: هر واگن روزانه سه هزار نفر را جا به جا می‌کند که با اضافه شدن ۱۰ واگن جدید، ۳۰ هزار نفر به ظرفیت جا به جایی مسافران در خط یک مترو اضافه می‌شود.

مدیرعامل سازمان قطار شهری شهرداری اصفهان ادامه داد: قبل از کرونا روزانه ۱۲۰ هزار نفر با خط یک مترو جا به جا می‌شدند که با اضافه شدن دو رام جدید امکان جا به جایی ۱۸۰ هزار نفر در روز وجود دارد.

وی با بیان اینکه ارزش دو رام جدید ۳۰۰ میلیارد تومان است، افزود: خط دو مترو نیز در یکسال و نیم گذشته حدود ۳۰ درصد در بخش سازه و سیویل پیشرفت فیزیکی داشته است.

کد خبر 470513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.