اعلام زمان برگزاری نشست خبری «تئاتر فجر»/ جلسه آنلاین نیست

نشست رسانه‌ای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر چهارشنبه ۸ بهمن به صورت حضوری برگزار می‌شود.

به گزارش ایمنا، در حالی که در شرایط گستردگی بحران کرونا شاهد هستیم اکثر نشست‌های رسانه‌ای در حوزه‌های مختلف هنری همچون سینما به صورت برخط برگزار می‌شود اما دست‌اندرکاران برگزاری برنامه‌ها و نشست‌های مختلف جشنواره‌ای در حوزه تئاتر همچنان اعتقادی به برپایی آنلاین نشست‌های رسانه‌ای خود ندارند.

چهارشنبه ۸ بهمن ماه نشست رسانه‌ای دبیر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به منظور تشریح برنامه‌های این رویداد در تالار رودکی برگزار می‌شود. طبق اعلام دبیرخانه جشنواره برگزاری این رویداد آنلاین نخواهد بود و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به صورت حضوری برپا خواهد شد.

در متن روابط عمومی جشنواره تئاتر فجر برای دعوت از اهالی رسانه آمده است:

«سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر امسال متفاوت‌تر از هر سال با لحاظ کردن شرایط تحمیل شده ناشی از شیوع ویروس کرونا از ۱۱ تا ۲۰ بهمن ۹۹ برگزار خواهد شد.

این رویداد اگرچه از میزبانی اهالی رسانه به گستردگی سال‌های گذشته معذور است اما همچنان مفتخر است با تمهیداتی که به اطلاع شما عزیزان رسید پذیرای حضور دلنشین و دلگرم کننده‌تان باشد.

به منظور تشریح برنامه‌ها و جزئیات این رویداد، نشست رسانه‌ای دبیر محترم جشنواره (حسین مسافرآستانه) برگزار می‌شود. همچنین در این برنامه از پوستر این دوره از جشنواره نیز رونمایی خواهد شد.

لازم به ذکر است مکان این رویداد با در نظر گرفتن شیوه‌نامه‌های بهداشتی تعیین شده است.

کد خبر 470474

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.