خدمات بهداشتی درحاشیه رزمایش اقتدار ۹۹ به مردم جاسک ارایه شد

در حاشیه برگزاری رزمایش اقتدار ۹۹، بیمارستان ۵۷۲ منطقه جنوب شرق نیروی زمینی ارتش با برپایی بیمارستان صحرایی مجهز، به مردم مناطق روستایی منطقه جاسک خدمات درمانی و پزشکی ارائه کرد.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، در راستای اجرای طرح‌های مردم یاری و کمک‌های مومنانه نیروی زمینی ارتش منطقه جنوب شرق این نیرو با برپایی بیمارستان صحرایی در روستاهای حومه شهرستان جاسک و جنوب شرق کشور در نوار ساحلی مکران، به مردم این منطقه خدمات پزشکی ارائه کرد.

این بیمارستان صحرایی دارای بخش‌های مختلف شامل اورژانس، داخلی، عفونی، اتاق عمل، ریکاوری و داروخانه است که ضمن ارائه خدمات درمانی و پزشکی و انجام ده‌ها عمل جراحی رایگان به مردم منطقه، بسته‌های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا را در بین مردم توزیع کرده است.

غربالگری و آزمایش مردم این مناطق به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از اقدامات دیگر کادر بهداشتی و درمانی این بیمارستان بود که در طول رزمایش ارائه شد.

در همین راستا فرماندهان و مسئولان رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، با حضور در مناطق کم برخوردار و روستاهای اطراف منطقه عمومی رزمایش اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی در بین مردم و خانواده‌ها کردند.

مردم مناطق کم برخوردار جنوب شرق کشور از اجرای طرح مردم یاری و خدمات بهداشتی نیروی زمینی ارتش در جریان رزمایش اقتدار ۹۹ نزاجا تشکر و قدردانی کردند.

کد خبر 469715

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.