دستور معاون اول رئیس جمهور برای تامین کالاهای اساسی عید

معاون اول رئیس جمهور گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای تامین کالاهای اساسی ایام عید و ماه رمضان انجام شود.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهور، اسحاق جهانگیری در نشست بررسی راهکارهای تأمین ارز و کالاهای اساسی و دارو با تاکید بر لزوم تأمین دارو و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به ویژه در ایام پایانی سال و شب عید، اظهار کرد: لازم است از اکنون برنامه‌ریزی‌ها و پیش بینی‌های لازم برای ایام عید و ماه مبارک رمضان انجام شود تا دغدغه‌ای برای تأمین کالاهای مورد نیاز مردم وجود نداشته باشد.

بر اساس این گزارش در این جلسه که وزیر جهاد کشاورزی، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس سازمان غذا و دارو، دبیر ستاد تنظیم بازار و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز حضور داشتند، گزارشی از شرایط بازار و کالاهای اساسی ارائه شد.

رئیس سازمان غذا و دارو و همچنین دبیر ستاد تدابیر ویژه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز گزارشی از آخرین وضعیت تخصیص ارز مورد نیاز دارو و تجهیزات پزشکی ارائه کردند و به تشریح نیازهای ارزی حوزه بهداشت و درمان پرداختند.

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص نیاز ارزی کالاهای اساسی و دارو، راهکارهای تأمین ارز برای ماه‌های پایانی امسال و همچنین سال ۱۴۰۰ مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

کد خبر 469709

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.