برگزاری جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال

جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال امروز با حضور اعضای این هیات برگزار شد.

به گزارش ایمنا جلسه اعضا هیات رییسه فدراسیون فوتبال امروز با حضور حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون، مهدی محمدنبی دبیرکل و محمود اسلامیان، محمود شیعی، عبدالکاظم طالقانی، فریدون اصفهانیان، هدایت ممبینی و لیلا صوفی زاده اعضای هیات رئیسه در دفتر ریاست فدراسیون برگزار شد.

در آغاز این نشست، حیدر بهاروند با تقدیر از تلاش‌های هیات رییسه فدراسیون در دوره اخیر عنوان کرد: با تلاش‌های شبانه روزی فدراسیون در ماه‌های گذشته و به دنبال تصویب قاطعانه اساسنامه جدید در روز هشتم آذر توسط مجمع، فرآیند مربوط به ثبت نام نامزدهای مجمع عمومی انتخاباتی هیات رییسه مطابق نقشه راهی که پس از تایید هیات رییسه توسط دبیرکل فدراسیون به فیفا ارسال شده بود و مورد تایید این نهاد بین‌المللی قرار گرفته بود طی شد.

وی افزود: روند ثبت نام نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال در بازه زمانی تعیین شده به بهترین شکل به انجام رسید و با توجه به تسهیلاتی که در اساسنامه جدید وجود داشت، شاهد حضور گستره بیشتری از اهالی فوتبال بودیم که خوشبختانه با اقبال جامعه روبرو شد.

در ادامه، مهدی محمدنبی با اشاره به فعالیت فدراسیون در سال ۹۹ و شیوع ویروس کرونا گفت: فدراسیون فوتبال روزهای پرفشاری را در ماه‌های اخیر سپری کرد. برگزاری حدود ۹۰۰ مسابقه در این مدت با رعایت کلیه شیوه نامه‌های بهداشتی و همکاری همه جانبه هیات‌ها، باشگاه‌ها، ادارات کل ورزش و جوانان، رسانه‌ها و … شور و نشاط را به جامعه و جوانان بازگرداند.

وی ادامه داد: با عنایت به همکاری و همراهی همه جانبه معاونت حقوقی ریاست جمهوری، وزارت ورزش و جوانان و جمعی از وکلای برجسته داخلی و بین‌المللی لایحه مربوط به سرمربی سابق تیم ملی به دادگاه عالی ورزش در موعد زمانی مشخص ارسال شد و امیدواریم با بهره مندی از ظرفیت‌های موجود شاهد خبرهای خوبی از این نهاد باشیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به نامزدی ایران برای میزبانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ اظهار داشت: در آخرین اعلام رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شد که ایران در کنار قطر، عربستان و هند ۴ کاندیدای نهایی مربوط به میزبانی این رقابت‌ها است. مقرر شده که بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت بررسی امکانات و زیرساخت‌های کشورمان در ماه‌های آتی به ایران سفر کنند. در کنار این جلسات و تماس‌های مکرر در ستاد مربوطه با روسای هیات‌ها و شهرداران و همچنین شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در حال انجام است تا به یمن این رویداد شاهد اتفاقات مناسب و موثری در حوزه زیرساخت‌ها باشیم.

سایت فدراسیون فوتبال جزئیات بیشتری از جلسه امروز هیات رئیسه منتشر نکرده است.

کد خبر 469524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.