کنگره سراسری حزب جمهوریت دهه فجر برگزار می‌شود

سخنگوی حزب جمهوریت از برگزاری مجمع عمومی سالیانه این حزب مصادف با ایام دهه فجر خبر داد.

به گزارش ایمنا، حمیدرضا کارگر با تأکید بر اینکه حزب متبوعش با تمام قدرت در مسیر توسعه تحزب در کشور گام بر می‌دارد و درگیر حواشی نخواهد شد، گفت: همه ارکان حزب جمهوریت ایران اسلامی با محوریت آقای منتجب نیا به عنوان دبیرکل، در سپهر سیاست ایران حرکت می‌کنند و برخی تک روی‌ها و تنگ نظری‌ها خللی در عزم راسخ حزب جمهوریت ایران اسلامی ایجاد نخواهد کرد. در همین راستا نشست بعدی شورای مرکزی این تشکل سیاسی روز جمعه، سوم بهمن ماه، برگزار خواهد شد.

بنا بر اعلام روابط عمومی حزب جمهوریت وی با اشاره به برگزار شدن جلسات حزبی به صورت مجازی، ادامه داد: با توجه به شرایط خاص کرونایی کشور و ایجاد محدودیت برای برگزاری تجمعات، فعالیت‌های منظم حزب جمهوریت در کمیته‌ها شاخه‌ها و دفاتر به صورت مجازی برگزار می‌شود. تاکنون هم برنامه‌های متنوع سیاسی در سطح محلی و ملی به صورت مجازی برگزار شده و مورد توجه محافل سیاسی کشور قرار گرفته است. فضای مجازی این ظرفیت را دارد که با بهره‌گیری از آن، همایش‌ها و جلسات بسیار بزرگی را بدون حضور فیزیکی افراد، برگزار و مدیریت کرد و طبعاً حزب جمهوریت ایران اسلامی نیز که به سلامت اعضای خود اهمیت می‌دهد، از این ظرفیت همانند گذشته بهره خواهد برد.

سخنگوی حزب جمهوریت افزود: بنا بر هماهنگی‌های صورت گرفته، دومین مجمع عمومی حزب جمهوریت ایران اسلامی به صورت مجازی در بهمن ماه و مصادف با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، تحت نظارت وزارت کشور برگزار خواهد شد.

کارگر همچنین یکی از اهداف حزب جمهوریت را ایجاد شاخه‌های صنفی دانست و تصریح کرد: شاخه‌های صنفی حزب یکی پس از دیگری در حال راه اندازی است و بدین منظور در اقدامی کم نظیر شاخه روحانیت حزب را به ریاست حجت الاسلام والمسلمین رضا گودرزی راه اندازی نمودهایم و قرار است که این شاخه، هفته آینده اولین جلسه رسمی خود را با حضور روحانیون شاخص سیاسی از استان‌های تهران، مشهد و قم برگزار کند.

کد خبر 468525

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.