آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۲۴ دی؛ بدون فوتی و ۳ ابتلای جدید

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.

راشد جزایری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان چهارمحال و بختیاری در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز چهارشنبه ۲۴ دی ماه، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۷ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشتند.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد ۲۷ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند، افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست سه مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید _۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت قطعی اعلام شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، عنوان کرد: اکنون ۸۱ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۵۱ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

وی افزود: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید _۱۹ در استان گزارش نشده است. مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری کماکان ۷۳۰ نفر است.

جزایری گفت: اکنون ۱۰ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت هستند.

کد خبر 468372

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.