آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۲۳ دی؛ ۴ فوتی و ۶ ابتلای جدید

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.

سیدراشد جزایری در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _سه شنبه ۲۳ دی ماه_ اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۵ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشتند.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد ۴۲ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند، افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست شش مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید _۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت قطعی اعلام شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اظهار کرد: اکنون ۸۰ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۴۸ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

جزایری گفت: چهار مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید _۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۷۳۰ نفر رسید.

وی گفت: در حال حاضر ۱۱ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت هستند.

کد خبر 468145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.