ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی

ثبت نام «تکمیل ظرفیت» در دوره‌های کاردانی و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) مهرماه سال ۱۳۹۹ دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان اصفهان انجام می‌شود.

به گزارش ایمنا رییس دانشگاه علمی کاربردی اصفهان از اعلام پذیرش مرحله «تکمیل ظرفیت» در دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی مهرماه سال ۱۳۹۹ در بهمن‌ماه این دانشگاه خبر داد.

دکتر بهزاد رضائی ضمن اعلام این خبر افزود: بدین وسیله به اطلاع داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی مراکز آموزشی این دانشگاه (اعم از داوطلبانی که در پذیرش مهرماه ثبت‌نام کردند و یا نکردند) می‌رساند، بر اساس مصوبات شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت متبوع مقرر شد با توجه به مراجعه مکرر برخی از جاماندگان در پذیرش مهرماه ۱۳۹۹، جهت ورود به این دانشگاه در برخی از رشته‌های تحصیلی در پذیرش دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی مهرماه سال ۱۳۹۹، «تکمیل ظرفیت» پذیرش دوره‌های مذکور در بهمن‌ماه صورت پذیرد.

رضائی افزود: پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی، در آن دسته از کد رشته محل‌هایی که برابر ظرفیت اعلام شده در اطلاعیه مندرج در سایت آن سازمان به میزان ظرفیت و یا پایین‌تر از آن متقاضی داشته باشد بلامانع است؛ این بدان معنی است که مراکز در کد رشته محل‌هایی که تعداد متقاضیان بالاتر از ظرفیت پذیرش است با توجه به اینکه لازم است مراکز آموزشی ذی‌ربط بر اساس معدل مدرک تحصیلی افراد از بالاترین معدل ثبت نام کننده اقدامی میسر نیست. در استان اصفهان نیز پذیرش دانشجو در ۲۹ مرکز آموزشی در گروه‌های صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی، فرهنگ و هنر و کشاورزی و به صورت حضوری انجام می‌پذیرد.

وی گفت: متقاضیان می‌توانند در مقطع کاردانی و کارشناسی تا تاریخ سه‌شنبه مورخ ۲۳ دی‌ماه سال جاری با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org از رشته‌محل‌های پذیرنده دانشجو در این مرحله اطلاع حاصل کرده و برای ثبت‌نام به مرکز آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه کنند. همچنین اطلاعات مربوط به مراکز اصفهان نیز در سایت دانشگاه علمی کاربردی اصفهان به آدرس http://es.uast.ac.ir موجود است.

کد خبر 467448

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.