واکنش رئیس ایفمارک به شایعه دوپینگ میلیچ و دیدار پرسپولیس و ذوب‌آهن

رئیس ایفمارک گفت: قاسم حدادی‌فر تنها با یک تست کرونای منفی به تمرینات بازگشته و این موضوع تخطی از قانون محسوب می‌شود، هر حرفی بزنم نظر شخصی من است و کمیته انضباطی باید در این باره حرف بزند.

به گزارش ایمنا، زهره هراتیان در مورد شایعات دوپینگ هرویه میلیچ بازیکن کروات تیم فوتبال استقلال اظهار کرد: از سال ۹۴ تست‌های مربوط به دوپینگ را فدراسیون پزشکی ورزشی و نادو می‌گیرند و جواب تست‌ها را خود آنها برای آزمایشگاه مربوطه می‌فرستند و جواب‌ها را نیز خود آنها دریافت می‌کنند. تنها یک رونوشت از جواب آن به فدراسیون فوتبال می‌رسد، ما هیچ نقشی در دوپینگ نداریم و اگر اعلام شود باید از طریق فدراسیون پزشکی ورزشی این کار صورت گیرد که این موضوع نه به ایفمارک ربط دارد و نه کمیته پزشکی و فدراسیون فوتبال.

وی در مورد ابهامات دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس که به تعویق چند هفته‌ای برگزار شد، خاطر نشان: وظیفه من این است که پروتکل‌های بهداشتی را بررسی کنم و هر چیزی خلاف این دستورالعمل‌ها بود اعلام کنم، اینکه بعد از آنچه اتفاقی رخ می‌دهد در حوزه من نیست.

رئیس ایفمارک در خصوص اینکه آیا تخطی باشگاه ذوب‌آهن تأیید شده است یا خیر؟ تصریح کرد: تخطی اعلام شده که برای آنها جریمه در نظر گرفته شده است. ما این جزئیات را به فدراسیون اعلام کردیم و جریمه را فکر می‌کنم که کمیته انضباطی باید اعلام کند. این وظیفه من نیست که اعلام کنم چه کسی تخطی کرده است.

هراتیان اضافه کرد: قاسم حدادی‌فر تنها با یک تست کرونای منفی به تمرینات بازگشته و این موضوع تخطی از قانون محسوب می‌شود، هر حرفی بزنم نظر شخصی من است و کمیته انضباطی باید در این با ره حرف بزند. در قوانین چنین چیزی نداریم که بازیکن باید با ۲ تست مثبت به تمرینات بازگردد. در این آئین نامه ذکر شده که هر تخطی از قوانین صورت می‌گیرد مستنداتش به کمیته انضباطی ارسال می‌شود که ما هم این کار را انجام دادیم.

کد خبر 467427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.