همچنان باید از فرزانه توسلی یاد بگیرم

دروازه بان جوان تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان گفت: به قرار گرفتن در بین ده دروازه بان برتر دنیا فکر می کردم اما انتظار نداشتم در ۲۰ سالگی این اتفاق رخ دهد.

زینب کرمی دروازه بان اصفهانی و آینده دار تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، در خصوص قرار گرفتن نامش در بین ۱۰ دروازه بان برتر دنیا در سال ۲۰۲۰ اظهار کرد: بابت این اتفاق خیلی خوشحال هستم و خدا را شکر می‌کنم. فکر می‌کردم چنین اتفاقی برای من رخ دهد اما در سن ۲۰ سالگی انتظار نداشتم که در بین ۱۰ نفر دنیا قرار بگیرم.

وی در ارتباط با قرار گرفتن تیم مس رفسنجان در بین ۱۰ تیم برتر دنیا افزود: از زمانی که فاطمه اعتدادی وارد تیم شد به همراه خانم رضایی، تیم ما را به این جایگاه رساندند و تلاش‌های بسیار زیادی کردند که از همه چیز خود مایه گذاشتند.

کرمی همچنین ادامه داد: کار خیلی سختی پیش رو دارم و اکنون نسبت به دو هفته پیش انتظارات از زینب کرمی بیشتر است و از خداوند کمک می‌خواهم که لیاقت چنین جایگاهی را داشته باشم و بتوانم هر روز پیشرفت کنم تا باعث سربلندی و خوشحالی بشوم.

دروازه بان جوان تیم فوتسال مس رفسنجان با اشاره به الگوگیری از فرزانه توسلی گفت: از زمانی که فوتسال را شروع کردم فرزانه توسلی الگوی من بود و زمانی که شهناز یاری من را به اردوی تیم ملی جوانان دعوت کرد همیشه به من فرزانه توسلی دوم می‌گفتند. همین موضوع باعث شد بیشتر به سمت الگوبرداری عملکرد فرزانه توسلی بروم و چیزهای زیادی هست که باید از او یاد بگیرم.

وی در ارتباط با شروع تمرینات تیم مس رفسنجان افزود: حدود دو هفته است تمرینات تیم آغاز شده است و تلاش می‌کنیم به لطف خدا قهرمانی را تکرار کنیم. سه بازیکن نیز به تیم ما اضافه شده است و با شرایط خوبی که داریم با قدرت بیشتری وارد رقابت مسابقات می‌شویم.

کد خبر 467258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.