آمار کرونا کردستان ۱۹ دی؛ ۱ فوتی و ۶۰ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۱۹ دی‌ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _جمعه ۱۹ دی‌ماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۱۱۶ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۶۰ نفر در شهرستان سنندج، هفت نفر در شهرستان مریوان، ۱۳ نفر در شهرستان سقز، هفت نفر در شهرستان قروه، هشت نفر در شهرستان بیجار، هشت نفر در شهرستان کامیاران، دو نفر در شهرستان دیوان دره، ۱۰ نفر در شهرستان بانه و یک نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۰ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۳۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کردستان را یک نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان به هزار و ۴۳ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۴۱۲ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰۳ نفر در شهرستان مریوان، ۱۸۰ نفر در شهرستان سقز، ۷۰ نفر در شهرستان قروه، ۴۷ نفر در شهرستان بیجار، ۶۹ نفر در شهرستان کامیاران، ۶۰ نفر در شهرستان دیوان دره، ۸۳ نفر در شهرستان بانه، ۱۶ نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 467200

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.