ورود دادستانی کل کشور به آلودگی هوای پایتخت

دادستان کل کشور با اشاره به ورود این نهاد به موضوع آلودگی هوای تهران، گفت: موضوع آلودگی هوای تهران دستگاه‌های مختلفی را دربر می‌گیرد و دستگاه‌ها باید در این زمینه هم‌افزایی و تعامل داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور، در حاشیه نشست شورای عالی استان‌ها در جمع خبرنگاران در مورد آلودگی هوای تهران، گفت: موضوع آلودگی هوای تهران دستگاه‌های مختلفی را دربر می‌گیرد و دستگاه‌ها باید در این زمینه هم افزایی و تعامل داشته باشند. دادستانی در این زمینه ورود کرده و جلساتی با دستگاه‌های مرتبط داشته است و سازمان‌های استاندارد و محیط زیست باید دستگاه‌ها را به صف کنند.

وی افزود: دادستانی درباره استفاده از مازوت دستور نداده است و تنها گفته است از انرژی استفاده شود که آلودگی کمتری ایجاد می‌کند.

دادستان کل کشور با اشاره به هزینه تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز گفت: اینکه این هزینه تخریب باید توسط چه کسی یا دستگاهی پرداخت شود در قانون مشخص نشده است، دستگاه قضائی درباره این هزینه تخریب دارای ردیف بودجه نیست. ما نیز می‌خواهیم که مشخص شود که هزینه تخریب‌ها به عهده چه کسی است.

حجت‌الاسلام منتظری درباره توقیف کشتی کره جنوبی، اظهار کرد: این توقیف بر اساس شکایت یکی از سازمان‌ها انجام شده است و اقدامات لازم درباره این موضوع در حال انجام است.

کد خبر 467079

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.