تمدید مهلت طرح ویژه ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: مهلت طرح ویژه تسهیل در ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی رسوبی که از ابتدای آبان ماه به مدت ۲ ماه اعلام شده بود؛ تا پایان بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش ایمنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا محمدی، اظهار کرد: پیرو اطلاع رسانی‌های قبلی باز هم اعلام می‌گردد طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی و توقیفی تا ۸ سال زیر سال ساخت به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی وصیانت از اموال مردم اجرایی شده است.

وی افزود: این طرح تا پایان بهمن ماه تمدید شد و مالکان، متصرفان و نمایندگان قانونی می‌توانند صرفاً با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ نسبت به ترخیص اقدام کنند.

سرهنگ محمدی اظهار کرد: ارائه قبض رسید پارکینگ، پرداخت خلافی و هزینه‌های پارکینگ یا حمل، ارائه سند مالکیت (برگه سبز)، کارت شناسایی موتورسیکلت و سند کارخانه سازنده در خصوص موتورسیکلت‌های فاقد پلاک الزامی است و و پرداخت خلافی به صورت اقساطی امکان پذیر است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با اشاره به اینکه طرح مذکور صرفاً شامل موتورسیکلت‌هایی می‌شود که قبل از تاریخ ۲۹ اسفند ماه سال ۹۸ توقیف شده باشند و شامل دیگر موتورسیکلت‌ها نمی‌شود خاطرنشان کرد: مالکان موتورسیکلت‌های توقیفی رسوبی قبل از سال ۹۹ چنانچه برای ترخیص اقدام نکنند؛ موتورسیکلت آنها به عنوان اموال بلاصاحب تلقی و برابر قانون با آنها رفتار خواهد شد.

کد خبر 466630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.