عراقچی: در طول مذاکرات برجام از مشورت‌های شهید فخری‌زاده بهره‌مند می‌شدیم

معاون سیاسی وزیر خارجه گفت: در طول مذاکرات برجام از مشورت‌های نزدیک شهید فخری‌زاده بهره‌مند می‌شدیم و در خصوص مسائل فنی راهنمایی‌های ایشان بسیار راهگشا و کمک کننده بود.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اخبار معاون سیاسی وزارت خارجه، سید عباس عراقچی با بیان این که بنده در طول هشت سال گذشته خیلی نزدیک با شهید فخری زاده ارتباط و همکاری داشتم، اظهار کرد: در طول مذاکرات برجام از مشورت‌های نزدیک ایشان بهره‌مند می‌شدیم. در خصوص مسائل فنی راهنمایی‌های ایشان بسیار راهگشا و کمک کننده بود و در بعضی از موضوعات که نیاز به مشورت داشتیم به صورت مرتب با ایشان در تماس بودیم.

وی افزود: شهید فخری زاده با یک محبت و عشق و علاقه و انگیزه بسیار زیادی که در راستای خدمت به منافع ملی کشور بود با ما همکاری می‌کردند و دیدگاه‌های بسیار ارزشمندی در اختیار ما قرار می‌دادند.

به گفته معاون سیاسی وزیر خارجه، علاوه بر اخلاق نیکو و چهره خندان، تواضع و آمادگی برای فداکاری در راستای منافع ملی کشور از ویژگی‌های بارز شخصیت شهید فخری زاده بود.

عراقچی خاطرنشان کرد: مصاحبت و همکاری نزدیک با شهید فخری زاده در طول هشت سال گذشته به دلیل اخلاق حسنه و انگیزه‌ی بالای ایشان در امور، بسیار لذت‌بخش بود و فقدان ایشان خسران بسیار بزرگی برای ما بود.

کد خبر 466541

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.