آمار کرونا کردستان ۹ دی؛ ۱ فوتی و ۵۸ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا نهم دی‌ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _سه شنبه نهم دی‌ماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۱۵۴ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۸۳ نفر در شهرستان سنندج، شش نفر در شهرستان مریوان، ۲۰ نفر در شهرستان سقز، ۱۱ نفر در شهرستان قروه، ۸ نفر در شهرستان بیجار، ۱۱ نفر در شهرستان کامیاران، چهار نفر در شهرستان دیوان دره، نه نفر در شهرستان بانه، یک نفر در شهرستان سروآباد و یک نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۳۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کردستان را یک نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان به هزار و ۳۱ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۴۰۸ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰۲ نفر در شهرستان مریوان، ۱۷۹ نفر در شهرستان سقز، ۶۹ نفر در شهرستان قروه، ۴۶ نفر در شهرستان بیجار، ۶۷ نفر در شهرستان کامیاران، ۵۹ نفر در شهرستان دیوان دره، ۸۲ نفر در شهرستان بانه، ۱۶ نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 465149

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.