آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۹ دی؛ ۱ فوتی و ۱ ابتلای جدید

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان چهارمحال و بختیاری آمار فوت شدگان و مبتلایان به کرونا ۹ دی‌ماه را تشریح کرد.

سیدراشد جزایری در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان چهارمحال و بختیاری در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _سه‌شنبه نهم دی‌ماه_ اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۷ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشتند که از این تعداد ۲۴ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

جزایری گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست یک مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت قطعی اعلام شد.

وی تاکید کرد: اکنون ۹۰ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۸ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری‌شان هستند.

جزایری گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته یک مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری کووید ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۷۱۱ نفر رسید.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: اکنون ۱۸ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت درمان هستند.

کد خبر 465082

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.