رشد ۸۶ درصدی تولید محصولات ویژه در فولاد مبارکه

با همت تلاشگران خطوط آنیلینگ ۲ و ۳ و شست‌وشوی الکترولیتی ناحیۀ نورد سرد فولاد مبارکه، با ۸۶ درصد رشد تولید محصولات ویژه نسبت به مدت مشابه سال قبل، رکورد جدیدی در تولید این محصولات به ثبت رسید.

به گزارش ایمنا، علیرضا علیخانی، تکنسین تولید خطوط آنیلینگ و شست‌وشوی الکترولیتی اظهار کرد: واحد باکس آنیلینگ شمارۀ ۳ موفق شد پس از ۶ ماه بررسی، برنامه‌ریزی و طراحی سیکل حرارتی این گرید از محصولات فولادی، در آذرماه سال جاری ۱۰۷۱ تن از این گروه محصولات را با موفقیت کیفی در این واحد تولید کند.

وی افزود: کارکنان بلندهمت خط باکس آنیلینگ شمارۀ ۲ نیز موفق شدند در مدت ۳ ماه، با برنامه‌ریزی و طراحی دقیق میکس و تناژ شارژها، تولید محصولات ویژه را ۴۷۵ تن افزایش دهند و به عدد ۲۱۸۶۱ تن دست پیدا کنند. در مجموع خطوط آنیلینگ با تولید ۲۲۹۳۲ تن در آذرماه سال جاری، موفق به رشد ۸۶ درصدی تولید محصولات ویژه نسبت به مدت مشابه سال گذشته گردید.

تکنسین تولید خطوط آنیلینگ و شست‌وشوی الکترولیتی در ادامه با بیان اینکه در مدت مشابه سال ۹۸ تولید محصولات ویژه به میزان ۱۲۳۲۹ تن بوده است، اظهار کرد: واحد باکس آنیلینگ نورد سرد گلوگاه تولید در زنجیره محصولات سرد است؛ این واحد با بررسی دقیق و ارتقای پارامترهای فنی توانسته تولید خود را بهبود بخشد و با اقدامات انجام شده حجم زیادی از محصولات ویژه را با حفظ برنامه ماهانه تولید کند و به نیاز مشتریان پاسخ دهد.

کد خبر 465038

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.