آمار کرونا کردستان ۷ دی؛ ۳ فوتی و ۵۱ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا هفتم دی‌ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _یکشنبه هفتم دی‌ماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۱۶۸ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های این استان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۸۵ نفر در شهرستان سنندج، شش نفر در شهرستان مریوان، ۱۶ نفر در شهرستان سقز، ۱۸ نفر در شهرستان قروه، ۱۱ نفر در شهرستان بیجار، ۱۴ نفر در شهرستان کامیاران، هشت نفر در شهرستان دیوان دره، هشت نفر در شهرستان بانه، یک نفر در شهرستان سروآباد و یک نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۱ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۵۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کردستان را سه نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان به هزار و ۲۶ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۴۰۶ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰۲ نفر در شهرستان مریوان، ۱۷۷ نفر در شهرستان سقز، ۶۸ نفر در شهرستان قروه، ۴۶ نفر در شهرستان بیجار، ۶۷ نفر در شهرستان کامیاران، ۵۹ نفر در شهرستان دیوان دره، ۸۲ نفر در شهرستان بانه، ۱۶ نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 464576

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.