امدادرسانی هلال‌احمر به ۶۷۶ مصدوم در ۷۲ ساعت گذشته

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از امدادرسانی امدادگران و نجاتگران هلال‌احمر به ۶۷۶ مصدوم انواع حوادث ۷۲ ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ایمنا، محمد باقر محمدی گفت: در مدت ۷۲ ساعت گذشته با تلاش امدادگران و نجاتگران هلال احمر در سراسر کشور، ۲۱۵ مورد مأموریت امداد و نجات برای امدادرسانی به هموطنان آسیب دیده و متأثر از انواع حوادث در سراسر کشور انجام شد.

وی با بیان نجات جان مصدومان، ادامه داد: با اعزام گروه‌های واکنش سریع امدادی هلال احمر و تلاش امدادگران و نجاتگران اعزامی به محل وقوع حوادث یاد شده، آنان توانستند جان ۱۵۲ مصدوم را نجات دهند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر، تصریح کرد:: با تلاش امدادگران و نجاتگران اعزامی به محل وقوع حوادث یاد شده ۹۶ نفر از مصدومان برای دریافت خدمات تکمیلی به مراکز درمانی و بیمارستانی منتقل و ۳۳ نفر دیگر نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

بنا به گزارش ایرنا، محمدی خاطرنشان کرد: در مدت ۷۲ ساعت گذشته ۳۹ عملیات رهاسازی و نجات فنی نیز برای خدمات رسانی و نجات به ۳۵ مصدوم از سرنشینان گرفتار و آسیب دیده حوادث رانندگی از میان خودروهای آسیب دیده و تصادفی با استفاده از ست‌های نجات هیدرولیک و پنوماتیک انجام شده است.

کد خبر 462698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.