آمار کرونا کرمان ۲۴ آذر؛ ۱۵ فوتی و ۶۸ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۲۴ آذرماه را تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز - دوشنبه ۲۴ آذرماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۴۳۶ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۲۸۶ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۶۶ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۳۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۲۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۳۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

خنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمان بستری شده‌اند، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به ۱۴ هزار و ۷۸۶ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد کل بیماران جدید، ۴۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، دو نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، شش نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و چهار نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده‌است.

شفیعی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را ۱۵ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به دو هزار و ۱۸۸ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع فوتی‌های جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان، ۱۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم، یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت دو نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بوده است.

کد خبر 461525

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.