آمار کرونا کردستان ۲۴ آذر؛ ۴ فوتی و ۱۲۱ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۲۴ آذرماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _دوشنبه ۲۴ آذرماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۲۷۶ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۵۵ نفر در شهرستان سنندج، ۱۸ نفر در شهرستان مریوان، ۳۴ نفر در شهرستان سقز، ۲۷ نفر در شهرستان قروه، ۹ نفر در شهرستان بیجار، ۱۴ نفر در شهرستان کامیاران، ۹ نفر در شهرستان دیوان دره و ۱۰ نفر در شهرستان بانه هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۱ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۶۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کردستان را چهار نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان به ۹۹۹ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۳۸۸ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰۰ نفر در شهرستان مریوان، ۱۷۴ نفر در شهرستان سقز، ۶۸ نفر در شهرستان قروه، ۴۵ نفر در شهرستان بیجار، ۶۵ نفر در شهرستان کامیاران، ۵۸ نفر در شهرستان دیوان دره، ۸۲ نفر در شهرستان بانه، ۱۶ نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 461505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.