آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۲۴ آذر؛ ۴ فوتی و ۱۱ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا ۲۴ آذرماه را تشریح کرد.

مجید شیرانی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _دوشنبه ۲۴ آذرماه_ اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۲۷ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۴۰ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند، افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۱ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت قطعی اعلام شد.

وی خاطرنشان کرد: اکنون ۲۰۹ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۵۵ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأئید بیماری خود هستند.

شیرانی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته چهار مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در استان گزارش شده است، مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۶۸۵ نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: اکنون ۳۲ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت درمان هستند.

کد خبر 461494

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.