احتمال تغییر ساعت محدودیت‌های تردد شبانه

رئیس پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت اجرای طرح محدودیت‌های تردد شبانه در سطح شهرهای کشور توضیحاتی داد.

به گزارش ایمنا، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به ساعت محدودیت تردد شبانه گفت: در هفته اول اجرای طرح محدودیت‌های تردد شبانه در سطح شهرهایی همچون تهران، اصفهان و مشهد، تردد خودروها در ساعت ۲۱ شب ۸۵ درصد کاهش داشت.

وی ادامه داد: میزان تردد شبانه خودروها در سطح معابر شهرها در این هفته نسبت به زمان مشابه، تقریباً ۱۳ درصد افزایش داشت و شاید ساعت ۲۱ زمان مناسبی برای اجرای این طرح نباشد و از آن طرف هم فکر می‌کنم به اصناف ابلاغ نشده و بسیاری از اصناف هم در ساعت ۲۰:۳۰ یا ۲۱ تعطیل می‌شوند.

وی افزود: با توجه به ترافیک سنگین معابر در ساعات پایانی روز، به معاونت انسانی وزارت کشور پیشنهاد دادیم که ساعت شروع محدودیت‌های تردد شبانه را از ۲۱ به ۲۲ تغییر دهند.

بنا به گزارش تابناک، سردار هادیانفر بیان کرد: قبلاً توزیع بار برگشت تقسیم شده بود و پیشنهاد ما این است که اگر این طرح می‌خواهد ادامه دار باشد ساعت ۲۲ مناسب است.

کد خبر 461401

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • سید IR ۰۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۹
    1 0
    من چند روزه بیکارم .و امروز بعد از چند روز سرکار رفته و صد هزار تومان کار کردم موقع برگشت با خودروی سمند مدل پایین ساعت 21:14 دقیقه دویست هزار تومان جریمه شدم وعلت جریمه شدن من نه بخاطر اینکه دیر برگشتم به خاطر نبود پلیس در بعضی از محورها و تصادف چند ماشین و تلف شدن وقت من و صدها ماشین دیگه در ترافیکی که مصوب ان نبود قانون و نبود پلیس و ...من تمام کسانی که در این مملکت باعث و بانی جریمه و جریمه های به ناحق میشوند را اول به مادرم فاطمه زهرا و بعد به خدا واگذار میکنم .