حمایت صندوق توسعه ملی از اجرای طرح‌های اشتغال و کارآفرینی ایثارگران

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سی‌امین نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران از اختصاص 1500 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی به صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران جهت پرداخت تسهیلات به طرح‌های اشتغال و کارآفرینی ایثارگران خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، سعید اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ابتدای این نشست ضمن خیر مقدم به حجت‌الاسلام و المسلمین شکری، نماینده ولی فقیه در بنیاد، گفت: اعتقاد قلبی من است که حضور نماینده ولی فقیه چند ویژگی تأثیرگذار دارد، ازجمله اینکه حضور ایشان موجب آرامش بیشتر در مجموعه خواهد شد و فعالیت‌های بنیاد پشتوانه شرعی پیدا می‌کند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده برای حل مشکل درمان ایثارگران گفت: لازم است از حمایت‌های دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه تشکر کنم که با نگاه مثبت به جامعه ایثارگری اعلام کردند تا پایان سال نگران بیمه تکمیلی ایثارگران نباشید.

اوحدی با اشاره به دیدار خود با مرتضی شهیدزاده، رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی گفت: در این نشست قرار شد ۱,۵۰۰ میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی به صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران جهت پرداخت وام به طرح‌های اشتغال و کارآفرینی ایثارگران کمک شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین یوسفعلی شکری، نماینده ولی فقیه در بنیاد هم در این نشست ضمن ابراز خشنودی از حضور خود در بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: من به خودم می‌بالم که این توفیق نصیبم شده است تا مجدداً در بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمت کنم و باعث افتخار است که دوباره در خدمت جامعه شاهد و ایثارگر و خانواده‌های این عزیزان هستم.

نماینده ولی فقیه در بنیاد همچنین با اشاره به اهمیت جایگاه بنیاد شهید و امور ایثارگران در منظر مقام معظم رهبری گفت: امیدوارم همانطور که نظر ایشان است بتوانیم با همکاری و هم افزایی بیشتر به جامعه بزرگ ایثارگری خدمت کنیم.

 

کد خبر 461375

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.