یک غافلگیری در تئاتر شهر

حمیدرضا نعیمی قصد دارد نمایش کمدی «گُرگاس، یا روز به‌خیر آقای وزیر» را در سالن اصلی تئاترشهر به صحنه ببرد.

به گزارش ایمنا، بر اساس اعلام روابط عمومی پروژه، این نمایش کمدی داستان مردی است که برای منصب وزارت دارایی انتخاب می‌شود. او می‌داند بسیاری از مسؤولان و سازمان‌ها در فساد، اختلاس و پول‌شویی گسترده‌ی کشور دست دارند. پس اعلام می‌کند که بی‌هیچ ملاحظه‌ای قصد پاک‌سازی و اصلاحات دارد. از همین رو دیگران با تهدید، تطمیع و تزویر سعی می‌کنند او را از خواسته و هدف‌ش دور کنند، اما او با عزمی راسخ قصد دارد مفسدان را مجازات کند. وزیر دارایی، با موانع و کارشکنی‌هایی که در طول مبارزه مواجه می‌شود، در می‌یابد ریشه‌ی این فسادهای گسترده به جای دیگری بازمی‌گردد، پس با اختیارات تامی که از سوی رئیس‌جمهور دریافت کرده، همه را غافل‌گیر می‌کند.

حمیدرضا نعیمی، نویسنده و کارگردان این نمایش همراه با دیگر عوامل اجرایی این اثر امیدوارند پس از مدت‌ها خاموشی و سکوت تئاتر، این نمایش جانی تازه به این هنر ببخشد.

او و گروه تئاتر شایا قصد داشتند فروردین و اردیبهشت سال ۱۳۹۹ نمایش «فردریک» را در سالن اصلی تئاترشهر به صحنه ببرند که با وجود آماده‌سازی دکور، لباس، موسیقی و کسب مجوز از شورای نظارت و ارزشیابی، اجرای این نمایش به دلیل شیوع ویروس کرونا میسر نشد.

بازیگران و دیگر عوامل اجرایی نمایش کمدی گُرگاس، یا روز به‌خیر آقای وزیر به‌زودی معرفی می‌شوند.

به گزارش ایمنا، این خبر در حالی اعلام شده که طبق اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا سالن‌های نمایش تعطیل هستند.

کد خبر 459604

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.