۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶
دستگیری سارق مسلح در اصفهان

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که به صورت مسلحانه قصد سرقت یک دستگاه موتورسیکلت را داشت در عملیات ضربتی مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان دستگیر شد.

به گزارش ایمنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا هاشمی‌فر در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: مأموران کلانتری ۲۷ فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری مسلحانه در یکی از مناطق این شهر بلافاصله در محل حضور یافتند.

وی افزود: مأموران در محل با فردی مواجه شدند که به صورت مسلحانه قصد سرقت یک دستگاه موتورسیکلت از یک شهروند را داشت که بلافاصله وارد عمل شده و در یک اقدام ضربتی وی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم وقتی با مقاومت صاحب موتورسیکلت مواجه می‌شود اقدام به تیراندازی می‌کند، تصریح کرد: در این عملیات یک قبضه کلت کمری به همراه ۵ عدد فشنگ جنگی به همراه یک رشته دستبند و یک دستگاه بی سیم کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات صورت گرفته به دو فقره سرقت از اماکن خصوصی، یک فقره سرقت از منزل و یک فقره سرقت موبایل، همگی به صورت مسلحانه اعتراف کرده است که در این خصوص مال باختگان این سرقت‌ها شناسایی و وی برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل شد.

کد خبر 458905

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.